Şimşek Mcqueen Pasta

: BE099
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle erkek çocuklarınız başta olmak üzere tüm çocukların gerçekten severek ve ilgi ile izlediği Şimşek Mcqueen oldukça beğenilen bir çizgi filmdir. Çocukların adeta bayılarak izlediği bu çizgi filmi bizler de sizlere görselliği ve tadı ile dikkatleri üzerine çeken Şimşek Mcqueen Pastası ile sunmaktayız.

 

Çocuklarınızın doğum günlerini daha anlamlı ve unutulmaz kılmak adına Şimşek Mcqueen pastasını tercih ederek onları çok daha fazla mutlu edebilirsiniz. Gerçekten oldukça güzel bir görünüme sahip olan Şimşek Mcqueen pastamız renkli görüntüsü ve nefis tadı ile konuklarınıza ve çocuklarınıza muhteşem bir doğum günü geçirtecektir. Şimşek Mcqueen Pastalarımız özenli ve son derece temiz bir ortamda hazırlanmakta ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

Çok değerli çocuklarınızın anlamlı günlerinde bu pasta modelimizi sipariş etmek çok doğru bir seçim olacaktır. Sizler de bu güzel pastamıza sahip olmak isterseniz sitemize giriş yapıp sipariş bilgi formumuzu doldurarak saniyeler içerisinde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ayrıca alt kısımda yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

 

Şimşek Mcqueen Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Simsek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek