Ganaj Pasta

: BE163
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL

Ganaj Pasta siparişi ver seçeneği ile online olarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Doğum günleri ya da diğer özel günleriniz için bu pasta modelimiz gibi hazır pasta modellerinden ya da birçok butik pasta modellerinden sipariş verebilirsiniz. Böylece her türlü özel günlerinizi bir ziyafete çevirebilirsiniz.

Ganaj Pasta siparişleri teslimat günü sabahında hazırlandığı için hem taze hem de lezzetli olmaktadır. Kuvertür çikolata ve süt kreması kullanılarak hazırlanan krema (ganaj), muhteşem bir lezzet olarak kabul edilebilir.  Bu pasta ve hazırladığımız tüm pastalar için online sipariş verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sipariş et seçeneği ile ürün sayfalarında yer alan sipariş formunu doldurmanız.

 

Sizler için özel olarak hazırladığımız pastaları istediğiniz biçimde ve istenilen tarihte teslim etmemiz için sipariş formuna sizden istenen bilgileri girmelisiniz. Ganaj Pasta kaç kişilik olacak, teslim adresi, teslim gün ve saati yanında ürün yazısı ile vermek istediğiniz mesaj bilgilerini vermelisiniz. Böylece sorunsuz olarak istekleriniz doğrultusunda hazırlanan pasta modeli, adresinize gününde ve ücretsiz olarak teslim edilecektir.

 

Pasta modelinde değişiklik istiyorsanız sipariş formunu doldururken iletişim numaralarından bize ulaşarak iletmeniz mümkün. Ganaj Pasta satın al seçeneğini kullanarak siparişinizi verebilirsiniz.

Canlı
Destek