Gezgin Pasta

: BE290
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gezgin Pasta modelimiz özellikle gezmeyi çok seven sevdiklerine mutlu bir an bırakmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Onların bu güzel anlarına hem lezzetli bir tat hem de onları iyi anlatan bir butik pasta ile sevdiklerinizin bu mutlu günlerine güzel lezzet katacaktır. Bu özel anlarınıza butik pastacılık konusunda deneyimli pastacılar ile tercih ettiğiniz pasta modeli hakkında dilediğiniz isteklerle size özel pasta siparişi verebilirsiniz. 

 

Gezgin Pasta, özel butik pasta modelimiz ile özel gün ve ya doğum günü pasta tercihlerinizde İstanbul ilinin her bölgesine, seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Gezgin Pasta modelimiz siparişi en çok tercih edilen pasta modellerimizden olup doğum günü, yıl dönümleri veya benzeri kutlamalarda, mutlu olduğunuz anlara ortak olmaktadır. Siz de bu pasta modelimizden sipariş ederek sevdikleriniz ile güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Tercih edilen pasta modeli ile ilgili sipariş formunda; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Tercih edilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pasta ile içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Gezgin Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gezgin Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek