Gökkuşağı Pasta

: BE234
700,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
700 TL
15
800 TL
20
1000 TL
25
1200 TL
30
1400 TL
35
1600 TL
40
1800 TL
45
2000 TL
50
2250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bir doğum günü konsepti içerisinde en çok tercih edilen pastalardan biri olan gökkuşağı pasta çocuğunuzun doğum gününe renk katacak ayrıntılar içermektedir. Bir gökyüzünü andıran pastamız sayesinde çocuğunuz yeni yaşını oldukça mutlu bir şekilde tamamlayacaktır. 

 

Gökkuşağı pasta, taze pasta malzemeleri ile siparişinizin teslim tarihine oldukça yakın bir zaman diliminde üretilmektedir. Bu nedenle bayat bir pasta ile karşılaşma riskiniz oldukça düşüktür. Sevdiklerinizle geçireceğiniz bu doğum gününü veya özel bir günü gökkuşağı pasta ile renklendirebilirsiniz. 

 

Gökkuşağı pasta yalnızca İstanbul ilinde ikamet etmekte olan müşterilerimize teslim edilebilmektedir. İster Anadolu Yakası'nda bulunun ister Avrupa Yakası'nda bulunun, siparişiniz teslim tarihinde ve saatinde sipariş adresinizde olacaktır. Üstelik teslimat tamamıyla ücretsiz kargo aracılığı ile yapılmaktadır. 

 

Yolculuk esnasında pastanızın ezilme riskini ortadan kaldırmak amacı ile kargo hizmetimiz devrededir. Çocuğunuzun özel gününü gökkuşağının yedi rengi ile renklendirebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişten memnun kalırsanız sevdikleriniz ile paylaşarak bu renklerin farklı evlere girmesini de sağlayabilirsiniz. Özel günlerinizde farklı konsept pastalar ile yanınızda olmak bizim için mutluluk kaynağıdır. 

 

Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek