Halloween Pasta

: BE288
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Halloween Pasta özellikle cadılar bayramı konsepti ile verdiğimiz özel günlerinizde ve ya sevdiklerinizin özel anlarında, onların yüzünde mutlu bir tebessüm bırakmak istediğiniz anlara lezzetli bir tat bırakmaktadır. Özel tasarımı sayesinde siz seçkin müşterilerimizin en özel anlarına kaliteli bir dokunuş bırakacaktır. Butik Pastacılık konusunda deneyimli pastacılar sayesinde tercih ettiğiniz pasta modeli hakkında dilediğiniz isteklerle size özel pasta siparişi verebilirsiniz. 

 

 Halloween Pasta, özel butik pasta konsepti ile özel gün veya doğum günü pasta tercihlerinizde İstanbul bölgesinin Anadolu veya Avrupa Yakası’na, seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Halloween Pasta modelimiz siparişi en çok tercih edilen pasta modellerimizden olup doğum günü, yıl dönümleri veya benzeri kutlamalarda, mutlu olduğunuz anlara ortak olmaktadır. Siz de bu pasta modelimizden sipariş ederek sevdikleriniz ile güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Tercih edilen pasta modeli ile ilgili sipariş formunda; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Tercih edilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pasta ile içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Halloween Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Halloween Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek