Prenses Pasta

: BE271
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Küçük prenseslerin özel günlerini kutlamak için tercih edebileceğiniz Prenses Pasta seçeneğimiz üzerinde bulunan prenses tacı ve küçük çiçekleri ile küçük prenseslerinizin kalbini çalacaktır. Elbette istediğiniz taktirde pasta süslemesinde değişiklikler ya da eklemeler yapabilirsiniz. Bunun için Whatsapp hattından ya da sipariş formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Küçük prensesiniz için seçeceğiniz prenses pastası istediğiniz içerikte hazırlanabilmektedir. Ancak pasta içeriğinde meyve bulunması durumunda pastanın şeklini korumak adına dondurulmuş meyveler kullanılmaktadır.  Bu sebeple pastanızı teslim aldıktan sonra servis etmeden önce yarım saat kadar beklemeniz gerekmektedir. 

 

Prenses Pasta teslim tarihinin sabahında size özel olarak hazırlanmaktadır. Butik pastanız sadece size özel imal edildiği için pastanız da istediğiniz değişiklikleri ve içerikleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki teslimatlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. Pastanızın siparişini ise en az iki gün öncesinden vermeniz gerekmektedir. 

 

Pastanızın büyüklüğünü de belirleyebilirsiniz. Prenses pasta 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 ve 50 kişilik seçeneklerinden partiniz için en uygununu seçebilirsiniz. Küçük prensesinizin doğum gününde kendini daha özel ve bir prenses gibi hissetmesi için prenses pastamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

 

Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek