Hayvanlar Alemi Pasta

: BE295
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Hayvanlar Alemi Pasta modelimiz özellikle hayvanlar alemi konusunda meraklı olan çocukların mutlu olacağı, en çok tercih edilen özel tasarım butik pasta modellerimizden bir tanesidir. Çocuklarınızın doğum günlerine eşlik edecek Hayvanlar Alemi Pasta modelimizle onların yüzünde tatlı bir gülümseme bırakabilirsiniz. Çocuklarınızın mutlu anlarında tercih ettiğiniz pastalarımızı yıllardır bir aile sıcaklığında üretim yapmanın verdiği değerlerle kaliteli ve özenli bir şekilde sizlerin güzel anlarınızda yanınızda bulunmaktayız.

 

Hayvanlar Alemi Pasta, modelimiz ile çocuklarınızın doğum günü ve ya benzeri özel kutlamalarınızda tercih ettiğiniz özel butik pasta siparişinizi İstanbul ilinin her bölgesine, seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Hayvanlar Alemi Pasta modelimiz siparişi en çok tercih edilen pasta modellerimizden olup deneyimli butik pastacılar tarafından yenilebilir malzemeler ile dikkat ve titizlikle üretilmektedir. Siz de bu pasta modelimizden sipariş ederek sevdikleriniz ile güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Tercih ettiğiniz pasta modeli ile ilgili sipariş formunda; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Siparişi verilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pasta ile içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek