Hindistan Cevizli Pasta

: BE129
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin özel günlerini kutladığınız günlerde Hindistan Cevizli Pasta seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bunun için Hindistan Cevizli Pasta satın al seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Sipariş vermek istediğinizde sipariş formunu doldururken pastanın büyüklüğü yani kaç kişilik olacağını, teslimat gününü, saatini ve ürün yazısını belirtmelisiniz. Sipariş verdiğiniz Hindistan Cevizli Pasta ve tüm pasta modellerimiz sipariş gününde tasarlıyoruz ve teslimata hazır hale getiriyoruz. Pastanız ücretsiz kargo seçeneği ile gününde ve saatinde sipariş formunda belirttiğiniz adrese teslim ediliyor. Böylece yapacağınız kutlama için pasta sorununu kolay bir şekilde halletmiş oluyorsunuz.

 

Hindistan Cevizli Pasta hazır pastalar arasında en çok tercih edilen pastalarımız arasında bulunuyor. Hindistan Cevizli Pasta sipariş et alternatifini kullanmaya kara verdiyseniz, sipariş formunu doldurarak başlayabilirsiniz. Farklı konseptler için farklı pasta düşünüyorsanız, sitemizde yer alan yüzlerce pasta çeşidine göz atabilirsiniz.

 

Doğum günleri gibi özel gün kutlamaları için Hindistan Cevizli Pasta satın al seçeneği kullanılabilir. Tabi farklı konseptlerde kutlamalar hazırlamayı planlıyorsanız butik pasta modellerimize göz atmayı, onlar arasından seçim yapmayı tercih edebilirsiniz.

 

Hindistan Cevizli pastamız, isteğe bağlı pasta kişi sayısında değişiklik yapabilirsiniz. Hindistan Cevizli pastamız İstanbul Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Canlı
Destek