• 0

Kanatlı Pasta

BE202

340,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
15
20
25
30
35
40
45
50

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Bu pasta modelimiz uçmayı seven kişilere ya da kendilerini melek gibi hissetmelerini istediğiniz kişilere onları ne kadar çok sevdiğinizi göstermenin anlamlı bir yolu olacaktır. Kanatlı Pasta sipariş et alternatifini kullandığınızda, hayatınızdaki meleklerin özel günlerinin unutulmaz bir konsept ve enfes lezzetler eşliğinde kutlanmasını garantilemiş olursunuz.

 

Kanatlı Pasta satın al diyerek sipariş formunu doldurmanız pastanızın istediğiniz günde ve saatte size teslim edilmesini sağlamak için yeterlidir. Tabi aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak modellerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve sipariş etmek istediğiniz pasta modelinde yapılmasını düşündüğünüz değişiklikleri anlatabilirsiniz. Pastanın büyüklüğü yani kaç kişilik olacağı, ürün içeriği ve tatları, teslimat günü ve saati gibi bilgileri ise sipariş formunda belirtebilirsiniz.

 

Kanatlı Pasta modeli ya da sipariş ettiğiniz diğer pasta modellerinden birisi, teslim edilmesini istediğiniz gün ve saatte ücretsiz kargo ile size ulaştırılacaktır. Sipariş günü tasarladığımız ve hazırladığımız pastanızı en taze ve lezzetli haliyle tüketebilirsiniz. Sadece bu pasta modeliyle sınırlı kalmamanızı, sunduğumuz tüm modelleri inceledikten sonra kararınızı vermenizi öneririz!

 

Kanat Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kanat Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.