Kanatlı Pasta

: BE266
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kutlamaların vazgeçilmezi olan pastalar birbirinden ilginç tasarımları ile de kutlamaların unutulmaz ögeleri olmaktadırlar. Sizde doğum gününüzün ya da kutlamanın unutulmaz olmasını isterseniz o zaman kanatlı pasta tercih edebilirsiniz.

 

Kanatlı pasta başta doğum günleri olmak üzere birçok kutlamada kullanılabilir. Doğum günü kutlamalarının dışında teşekkür amaçlı olarak hediye de verilebilir.

 

Kanatlı pasta siparişiniz İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasına ücretsiz olarak iletilmektedir. Sizde sipariş formunu doldurarak istediğiniz kişi sayısında ve istediğiniz not ile pastanızı sipariş edebilirsiniz. Ayrıca pastanızda yapmak istediğiniz değişiklikleri de sipariş formunda belirtebilirsiniz. Pastanızın ne zaman elinize ulaşmasını isterseniz o saat ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 

Size özel olarak hazırlanan pastanız teslimat gününde üretilmektedir. Pastanız en taze hali ile elinize ulaşacaktır. Size de pastanızın ve kutlamanızın keyfini çıkarmak kalacaktır. Kutlamanıza herkesin hatırlayacağı ve sosyal medya hesaplarında paylaşmak isteyeceği kanatlı pasta aşağıda ki iletişim numaralarımızdan sipariş edebilirsiniz. Pastanız istediğiniz gibi ve tam olarak istediğiniz zaman da en taze hali ile elinize ulaşacaktır.

 

 

Kanatlı Pasta Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kanatlı Pasta Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek