Kara Kartal Pasta

: BE147
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beşiktaş, Türkiye’de en çok taraftara sahip takımlardan birisidir. Türkiye’de, küçük yaştaki birçok çocuk da futbolu ilgiyle takip etmekte ve futbol takımlarına bağlılık duymaktadır. Eğer siz de Beşiktaş taraftarı çocuğunuzu doğum gününde beşiktaş temalı bir pasta ile mutlu etmek istiyorsanız, sitemizden faydalanabilirsiniz. Kara Kartal temalı pastayı Pastamburada adresinden sipariş edebilir; hem muhteşem bir görüntü hem de muhteşem bir lezzet ile Beşiktaş taraftarı çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

 

Kara Kartal pastaların modelinde isteğinize göre değişiklik yapılabilir. Siparişi verirken arzu ettiğiniz değişikliği belirtirseniz, pastanız buna uygun şekilde hazırlanacaktır.  Kara Kartal Pastanız için diğer butik pastalarda olduğu gibi iki gün öncesinden sipariş vermeniz yeterli olacaktır.  Pastanız, teslimat gününde hazırlanmaya başlanacak ve size taptaze şekilde teslim edilecektir. Kara Kartal Pasta ve diğer tüm pastalar, İstanbul’Un bütün ilçelerine gönderilir ve kargo ücreti alınmaz. Kısacası, pastada en iyi kaliteyi en uygun fiyata satın almak istiyorsanız, başvurmanız gereken adres Pastamburada olmalıdır. En güzel pastalar sizin istediğiniz tarihte adresinize gelecek!

 

Kara Kartal Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kara Kartal Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek