Karışık Meyveli Pasta

: BE128
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
500 TL
15
650 TL
20
800 TL
25
950 TL
30
1100 TL
35
1250 TL
40
1400 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Karışık Meyveli Pasta, meyve sevenler için güzel bir seçenek olabilir. Sevdiklerinize doğum gününde yapılacak kutlama için Karık Meyveli Pasta satın al seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Özellikle çocuklar tarafından en çok beğenilen modellerimiz arasında yer alan bu modelimiz hazır pastalar kategorisinde bulunmaktadır.

 

Karışık Meyveli Pasta satın al dediğinizde pastanın kaç kişilik olacağını bize bildirirseniz istediğiniz kişi sayısına göre hazırlamaktayız. Sipariş formuna teslimat günü ve saatini de belirtmelisiniz. İsterseniz pastanın üzerine koyduğumuz meyvelerde değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek isteklerinizi belirtmeniz yeterli.

 

İstekleriniz doğrultusunda hazırladığımız tüm pasta modellerimiz teslimat gününde hazırlanarak taze ve lezzetli bir şekilde gününde ve saatinde ücretsiz kargo ile adresine teslim edilmektedir. Karışık Meyveli Pasta sipariş et seçeneğinin yanında diğer pasta modellerimize de göz atabilirsiniz. Vereceğiniz Karışık Meyveli Pasta ile unutulmaz kutlama organizasyonlarına çok iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız.

 

Farklı temalar kullanarak hazırladığımız ve farklı konseptteki kutlamalar için uygun olan pasta modeli için sitemizdeki diğer pasta modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Karışık Meyveli pastamız, isteğe bağlı pasta kişi sayısında değişiklik yapabilirsiniz. Karışık Meyveli pastamız İstanbul Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Canlı
Destek