Kelebek Kanatlı Pasta

: BE284
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kelebek Kanatlı pasta seçeneğimiz beyaz kelebek kanatlı tasarımıyla birlikte adeta melek kanatlarını andıran oldukça şık bir tasarımdır. En çok tercih edilen pasta çeşitlerinden olan bu pastayı sevdikleriniz doğum gününde sipariş vermeniz durumunda onları oldukça memnun etmiş olacaksınız. Klas görüntüsünün yanı sıra lezzetiyle birlikte doğum gününün en çok konuşulan konularından biri sipariş etmiş olduğunuz bu pasta olacaktır. Ayrıca bu şık Kelebek Kanatlı pasta siparişini İstanbul'un her noktasından verebilirsiniz. Hangi yakada nerede olursa olsun bu pasta için siz müşterilerden herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir.

 

Doğum günü etkinliğinin büyüklüğüne bağlı olarak sipariş formunda pastanın 10 kişiden başlayan ve 50 kişiye kadar olan seçenekleri bulunmaktadır. Yine sipariş formunda Kelebek Kanatlı pasta siparişinin hangi adrese istendiğini yazacak ve hangi gün, hangi saatte talep ettiğinizi de belirteceksiniz. Tüm bunların yanı sıra ürün içeriğinde çikolatalı, fıstıklı, krokan çikolatalı birçok seçenek bulunmaktadır ve bunlardan dilediğinizi seçebilir sevdiğiniz için güzel bir not da ekleyerek pasta siparişinizi oluşturmuş olursunuz.

 

 

Kelebek Kanatlı Pasta Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kelebek Kanatlı Pasta Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek