Kız Çocuk Pasta

: BE024
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kardeşleriniz, çocuklarınız ya da sevdiğiniz herhangi birinin en özel günü olan doğum gününü daha özel ve daha anlamlı kılmak için Kız Çocuk Pasta modelimizden sipariş verebilirsiniz.

 

Genellikle küçük kız çocukları tarafından çok fazla ilgi gören ve beğenilen Kız Çocuk Pasta modelimiz 2 katlı olarak üretilmektedir. Açık pembe pasta tabanı üzerine eklenen ay ve yıldız figürleri, fiyonk figürleri ve sevimli mi sevimli olan kız çocuk figürü ile Hazırlanmaktadır.

 

Son derece beğenilen Kız Çocuk Pasta modelimiz sizlerin istekleri doğrultusunda farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik olarak 5 farklı boyutta hazırlanabilen Kız Çocuk Pasta modellerimizin içeriğini de sitemizde bulunan sipariş bilgi formundaki ürün içeriği kısmından belirleyebilirsiniz. Kız Çocuk Pasta modelinde en fazla tercih edilen içerikler ise; fıstık çikolata, muz çikolata, muz krokan ve kestane çikolatadır.

 

Eğer sizler de pasta sipariş ederek sevdiklerinizi daha da mutlu etmek istiyorsanız; hiç zaman kaybetmeden sitemizde yer alan sipariş bilgi formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmalısınız.

 

Bir Yaş Kız Çocuk Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Bir Yaş Kız Çocuk Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek