Krokantlı Fıstıklı Pasta

: BE127
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL

Krokantlı Fıstıklı Pasta modelimiz hazır pastalar arasında en çok tercih edilen pastalarımızdan biridir. Bildiğiniz gibi krokant fındık, fıstık, badem gibi kuruyemişlerin şekerle beraber kavrularak oluşturdukları sert ve lezzetli maddedir. Krokantlı Fıstıklı Pasta çocuklar ve sevdiklerinizi özel gün kutlamalarında mutlu etmek için güzel bir seçenek olabilir.

 

Krokantlı Fıstıklı Pasta sipariş et dediğinizde sipariş formunu doldurmuş olmalısınız. Sipariş formunda pastanın kaç kişi için hazırlanacağını belirtmeniz gerekiyor. Bunun dışında teslimat adresi, hangi gün ve saatte istediğiniz gibi bilgileri vermelisiniz. Pastanın modelinde değişiklik yapmak istediğinizde ya da Krokantlı Fıstıklı Pasta hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istediğinizde aşağıda verdiğimiz iletişim numaraları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Satın al dediğiniz pasta modellerinden hangisini seçerseniz seçin verdiğiniz siparişler teslimat gününde hazırlanmakta ve en taze şekliyle verdiğiniz adrese ücretsiz kargo ile gününde ve saatinde teslimat yapmaktayız.

 

Krokantlı Fıstıklı Pasta dışında farklı konseptler için tasarlanmış olan diğer pasta modellerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Online olarak sipariş et ve satın al dediğinizde gününde ve saatinde sizin için hazırlanacak!

 

Krokantlı Fıstıklı pastamız, isteğe bağlı pasta kişi sayısında değişiklik yapabilirsiniz. Krokantlı Fıstıklı pastamız İstanbul Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Canlı
Destek