Lol Bebek Pasta

: BE342
2.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2500 TL
15
3500 TL
20
4000 TL
25
4500 TL
30
5200 TL
35
5750 TL
40
6750 TL
45
7700 TL
50
9000 TL

Lol bebek kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncaklarından birisidir. Sevdikleri bebeğin yer aldığı bir pasta ile doğum gününü kutladığınızda çocuğunuz çok sevinecektir. Siz de çocuğunuza unutamayacağı farklı bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız Lol Bebek Pasta tam da aradığınız bir tasarım olacaktır. Bu pastaya sahip olmak için yapmanız gereken tek şey sitemizde butik pastalar menüsünde Lol Bebek Pastayı seçerek online sipariş formunu doldurmak.

 

Butik pasta çeşitlerimiz görenleri şaşırtıyor. Birbirinden eğlenceli, renkli tasarımlar görselleri ile herkesi büyülüyor. Siparişini verdiğiniz pasta üzerinde bazı değişiklikler yapmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Pastanın içeriğinde de değişiklikler isteyebilirsiniz. Sizin istekleriniz bizim için önemli. Siz isteyin biz hayalinizi gerçekleştirelim.

 

Pastanın üzerine yazı yazdırmak isterseniz bunu da formda belirtmelisiniz. Formda belirtilen adrese tam gün ve saatinde ürünlerimizi en taze hali ile ücretsiz kargo garantisi ile sorunsuz teslim etmekteyiz.

 

Lol Bebek Pasta kız çocukları için güzel bir seçim olacaktır. Sevdiklerinizi doğum günlerinde mutlu etmenin yolu güzel bir pasta siparişi ile taçlanacaktır.

 

Lol Bebek pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Lol Bebek pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek