Prenses Kurdela Pasta

: BE240
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Minik prenseslere yönelik olarak hazırlanan Prenses Kurdela Pasta ile çocuklarınızın özel günlerini mutluluğa dönüştürün. Mickey Mouse karakterlerinden esinlenerek iki katlı konsept seçeneğiyle hazırlanan pasta en az 15 kişilik eğlenceleriniz için tasarlanmıştır. Kırmızı rengi, beyaz benekleri ve örnek alınan çizgi film karakteriyle özdeşleşerek mutluluğunuzu gözlerinize hitap ederek doruğa çıkartacaktır. 

 

Minik çocuklarımızın en sevdiği karakterle birleşen tasarım sayesinde kızınızın doğum günü mutluluğu gözlerinden okunacaktır. Mutlu olmak onlarında hakkı ve bu değerli günlerinde bu şirin karakterle karşılaşmak onları sevindirecektir. Prenses Kurdela Pasta ile çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirmek artık elinizde.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim edilmektedir. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Prenses Kurdela Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Prenses Kurdela Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Kurdela Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek