Macaronlu Cupcake

: BE400
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1200 TL
20
1600 TL
30
2400 TL
40
3200 TL
50
4000 TL
60
4800 TL
70
5600 TL
80
6400 TL
90
7200 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Davet ve organizasyonlar kişilere özel olarak düzenlenmektedir. Pastalar kişiler özel olarak tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Aynı şekilde ikram edilmesi gereken ürünler de önemlidir. Macaronlu Cupcake davetlerde ikram edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

Hem görünümleri hem de lezzetleri ile davetlerde çok fazla beğenilen cupcakeler tek kişilik olarak hazırlanan ve ikram edilen ürünlerdir. Bu ürüne sahip olmak için yapmanız gereken hemen online sipariş seçeneğini değerlendirmek olmalıdır.

 

Online sipariş için ürün sayfasında yer alan sipariş formunu doldurmanız yeterli oluyor. Formda istenen bilgileri birkaç dakikada girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Forma adres bilgisi, teslim gün ve saati ile cupcakelerin kaç kişilik olacağını doğru ve eksiksiz olarak girmelisiniz. Tüm bu bilgilerin eşliğinde ürünler teslim günü sabahında büyük bir titizlikle hazırlanmakta ve İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo ile güvenilir ekipler tarafından teslim edilmektedir.

 

Ürünler hakkında bize sormak istedikleriniz var ise telefon numaramızdan ya da whatsapp kanalından bize ulaşabilir ve özel istekleriniz var ise bize bildirebilirsiniz. Bu güzel lezzetlere sahip olmak için beklemeyin!

 

Macaronlu cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Macaronlu cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek