Rengarenk Cupcake

: BE153
20,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
300 TL
20
400 TL
30
600 TL
40
800 TL
50
1000 TL
60
1200 TL
70
1400 TL
80
1600 TL
90
1800 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bir kişiye sunulmak üzere hazırlanan lezzetli kekler olan Rengarenk cupcake modellerimizi kilo bazında satın alabilirsiniz. Sitemizdeki diğer pasta modellerinden ve özellikle temalı butik pasta modellerimizden çok daha farklı bir lezzet olan ufak kekler, hemen her türlü organizasyonda misafirlerinize ikram edebileceğiniz seçenekler olabilirler.

 

Ürün sayfasındaki sipariş formunda istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, gününü ve saatini belirtirseniz, siparişin teslim edileceği gün hazırlayacağımız Rengarenk Cupcake modelleri ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Misafirlerinizden ve ailenizden büyük övgü almanızı sağlayacak olan buy seçenek, düzenlediğiniz organizasyonlardaki yükünüzün hafiflemesini de sağlayacaktır.

 

Farklı lezzetlere ve renklere, farklı görünüşlere sahip olan Rengarenk Cupcake modellerini online olarak sipariş ederek işinizi kolaylaştırmanın yanı sıra maddi olarak da tasarruf etmiş olacaksınız. Tabi Cupcake ve kurabiye kategorisindeki ürünlerimiz dışında kalan butik pasta modelleri gibi ürünlerimizi de incelemenizi önermeliyiz! Çünkü bu ürünlerimiz doğum günleri veya yıl dönümleri gibi daha dikkatli şekilde planlanması gereken günlerinizin de daha verimli ve coşkulu geçmesini sağlayabilir.

Canlı
Destek