Renkli Kremalı Cupcake

: BE150
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.
Cupcake ve Pasta Çeşitlerimiz ile Sizlere hizmet vermek bizleri mutlu ediyor.

Tek kişilik Renkli Kremalı Cupcake ürünümüz, online olarak sipariş edebileceğiniz ve ücretsiz kargoyla adresinize kadar teslim edilen seçenekler arasında yer almaktadır. İhtiyacınız olan miktarda, adet bazında sipariş edebileceğiniz bu kekler, misafirlerinize lezzetli bir sürpriz yapmanızı sağlayacaktır. Tabi kalabalık kutlanan doğum günlerinde veya benzer özel günlerde de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ama bu tip özel günler için Butik pasta modellerimizi incelemeyi de unutmayın.

 

Cupcake ve kurabiyeler kategorisinde yer alan ürünlerimizi adetli olarak isteyebilirsiniz. Yani cupcake gibi lezzetlerin yanı sıra Ekler pasta gibi ürünlerimizi de adet bazında ya da kiloyla sipariş edebilirsiniz. Renkli Kremalı Cupcake ürününü de ürün sayfasındaki sipariş formunu doldurmak; istediğiniz kek adedini, teslimat adresini, teslimat gününü ve saatini belirtmek şartıyla satın alabilirsiniz.

 

Sitemizden sipariş ettiğiniz tüm ürünler sipariş formunda verdiğiniz bilgiler ve özel istekleriniz doğrultusunda siparişin teslim edileceği gün hazırlanır. En taze ve lezzetli halleriyle ve ücretsiz kargoyla İstanbul’un her yerine gönderdiğimiz ürünlerimizi büyük bir keyifle tüketebilirsiniz!

Canlı
Destek