• 0

Renkli Kremalı Cupcake

BE150

12,00 TL (kdv dahil)

Kaç adet olsun ?
15
20
30
40
50
60
70
80
90

Bu ürünü 1 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Tek kişilik Renkli Kremalı Cupcake ürünümüz, online olarak sipariş edebileceğiniz ve ücretsiz kargoyla adresinize kadar teslim edilen seçenekler arasında yer almaktadır. İhtiyacınız olan miktarda, adet bazında sipariş edebileceğiniz bu kekler, misafirlerinize lezzetli bir sürpriz yapmanızı sağlayacaktır. Tabi kalabalık kutlanan doğum günlerinde veya benzer özel günlerde de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ama bu tip özel günler için Butik pasta modellerimizi incelemeyi de unutmayın.

 

Cupcake ve kurabiyeler kategorisinde yer alan ürünlerimizi adetli olarak isteyebilirsiniz. Yani cupcake gibi lezzetlerin yanı sıra Ekler pasta gibi ürünlerimizi de adet bazında ya da kiloyla sipariş edebilirsiniz. Renkli Kremalı Cupcake ürününü de ürün sayfasındaki sipariş formunu doldurmak; istediğiniz kek adedini, teslimat adresini, teslimat gününü ve saatini belirtmek şartıyla satın alabilirsiniz.

 

Sitemizden sipariş ettiğiniz tüm ürünler sipariş formunda verdiğiniz bilgiler ve özel istekleriniz doğrultusunda siparişin teslim edileceği gün hazırlanır. En taze ve lezzetli halleriyle ve ücretsiz kargoyla İstanbul’un her yerine gönderdiğimiz ürünlerimizi büyük bir keyifle tüketebilirsiniz!