Renkli Bonibon Cupcake

: BE389
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1200 TL
20
1600 TL
30
2400 TL
40
3200 TL
50
4000 TL
60
4800 TL
70
5600 TL
80
6400 TL
90
7200 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tek kişilik olan ürünlerimiz siz değerli müşterilerimiz için online olarak sipariş edilip ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Lezzetiyle söz ettirecek, özel gün ve davetleriniz de sunabileceğimiz keklerimiz organizasyonlarınızın önemli bir parçası olacaktır.

 

Sitemizin kullanımı kolay olup yüzlerce çeşit arasından istediğiniz ürünü seçerek açılan formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır. Kaç kişilik istiyorsanız sitemizde size verilen sayı aralığından seçip yaparak istediğiniz tarih ve saat aralıklarına göre Renkli Bonibon Cupcake siparişinizi verebilirsiniz. Adres seçiminizi de yaptıktan sonra sizlerden almış olduğumuz siparişinizi belirttiğiniz zaman için özenle hazırlayarak teslim etmekteyiz. Site içerisinden de kargom nerede seçeneği ile kargonuzu takip edebilme imkanına sahip olacaksınız.

 

Ürünlerimiz her zaman taze ve lezzetli olup görselde ki ile aynı ürünlerdir. Sitemiz içerinde bulunan butik pastalarımızla birlikte de sipariş verebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan bütün sorular için site içerisinde bulunan whatsapp hattımızdan 7/24 online olarak yardım alabilirsiniz. Sizler de bu lezzetli cupcakeleri tatmak istiyorsanız hemen sitemize girip sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Renkli Bonibon Cupcake ürünümüz, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Renkli Bonibon Cupcake ürünümüz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek