Renkli Kremalı Cupcake

: BE390
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde birbirinden lezzetli ürünler arasında bulunan Renkli Kremalı Cupcake ile özel gün ve organizasyonlarınız da sevdiklerinizle keyifli ikramlıklar sunma imkanına sahipsiniz. Bunun için sitemizden seçmiş olduğunuz ürünü hemen sipariş edebilir, gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

 

Online sipariş ile kaliteleri hizmet veren sitemiz içerisinde sipariş vermek çok kolay. Öncelikle seçtiğiniz ürün sayfasında ki formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. İstediğiniz sayıda ürün seçme imkanına sahipsiniz. 15 ile 90 kişilik seçimlerinizi gerçekleştirip gönderi tarihi ve saatini belirtmeniz gerekmektedir. Siparişleriniz için en geç 1 gün önceden tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Keklerimiz aynı gün içinde taze ve lezzetli olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Whatsaap destek hattımızdan da merak ettiğiniz her türlü soruyu online olarak sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizin içinde bulunan kargo takip seçeneğini kullanarak da kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. İstanbul ilinde her noktaya hizmet vermekteyiz. Paketleme ve sizlere ulaştırma konusunda titiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizler de hiç tereddüt etmeden hemen Renkli Kremalı Cupcake ürünümüzü sipariş verebilirsiniz.

 

Renkli Kremalı Cupcake ürünümüz, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Renkli Kremalı Cupcake ürünümüz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek