Fıstık Yeşili Cupcake

: BE401
125,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1875 TL
20
2500 TL
30
3750 TL
40
5000 TL
50
6250 TL
60
7500 TL
70
8750 TL
80
10000 TL
90
11250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tek kişilik olarak hazırlanan Fıstık yeşili cupcake vereceğiniz davet için güzel bir seçenek olabilir. Farklı lezzetler arayanlar için cupcakeler davetlerin vazgeçilmez lezzetleridir. Hem çocuklar hem de büyükler tarafından çok beğenilerek yenilen güzel tatlardır.

 

Fıstık Yeşili Cupcakeye sahip olmak için hemen online sipariş verebilirsiniz. Ürün sayfasında yer alan forma kaç adet cupcake istediğinizi, teslimat adresini, teslim edilmesini istediğiniz gün ve saatini bildirerek online siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Teslimat gününde hazırlanan ürünler tam gün ve saatinde ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir.

 

Sitemizde butik pasta, şerbetli tatlılar, cupcake ve kekeler gibi farklı menüler yer almaktadır. Birbirinden farklı ürün seçeneklerini inceleyerek konseptlerinize uygun pasta ya da cupcake siparişinizi verebilirsiniz.

 

Son yıllarda internet kullanımının artması birçok ürünün online sipariş verilmesine olanak sağlamaktadır. Pastamburada online sipariş kolaylığını ayağınıza getiriyor. Artık pastane pastane dolaşmanıza gerek yok. Görselleri ile birlikte sergilenen ürünlerin siparişini birkaç dakikada tamamlayarak davetlerin en önemli sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Bizleri her konuda iletişim numaramızdan arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Fıstık Yeşili cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Fıstık Yeşili cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek