Çikoltalı Cupcake

: BE398
125,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1875 TL
20
2500 TL
30
3750 TL
40
5000 TL
50
6250 TL
60
7500 TL
70
8750 TL
80
10000 TL
90
11250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcakeler tek kişilik olarak hazırlanan küçük keklerdir. Hem görünümleri hem lezzetleri ile herkesin ilgisini çeken tatlardır. Çikolatalı cupcake, renkli cupcake, çilekli cupcake gibi farklı birçok seçenek sitemizde yer almaktadır. Cupcake ve kekler menüsünden Çikolatalı Cupcake seçeneğine tıklayarak açılan ürün sayfasında açılan sipariş formunu doldurarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Sitemizde sadece cupcake menüsü yer almıyor. Yüzlerce butik pasta modelleri, şerbetli tatlılarda bulunmaktadır. İstediğiniz ürünü online sipariş kolaylığı ile kısa sürede seçerek sipariş edebilirsiniz.

 

Doğum gününde, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde ikramlık olarak sipariş edilen cupcakeler görünüşleri ile herkes tarafından beğenilmektedir. Görsellerinin yanında sipariş gününde hazırlanan ürünlerin lezzetleri de muhteşemdir. Özellikle çikolatalı cupcake müşteriler tarafından en çok beğenilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

Verilen siparişler tam zamanında İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Bu nedenle sipariş formuna yazacağınız adresin doğru olduğundan emin olmalısınız. İstenilen gün ve saatte teslim edilen ürünleri misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında whatsapp kanalından biden bilgi alabilirsiniz.

 

Çikoltalı cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Çikoltalı cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek