Mavi Cupcake

: BE123
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcake çeşitleri organizasyonlarda ya da davetlerde tercih edilen kekler arasında yer alıyor. Birçok insan severek tüketiyor. Mavi Cupcake konusunda oldukça iddialıyız. Cupcake almak isteyenler adet ile alabilmektedir. Butik pasta modellerine göre farklı lezzette olmaları nedeni ile davetlerde pastaların yanında misafirlerinize ikram edebileceğiniz seçeneklerden birisidir.

 

Ürün sayfasında bulunan sipariş formunda kaç adet cupcake istediğinizi, teslimat adresini, teslimat gün ve saatini belirterek siparişinizi verebilirsiniz. Mavi cupcake ürünlerimiz diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi siparişin teslim edileceği gün hazırlanmakta olup ücretsiz kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir. Özel davetlerinizde ikram edeceğiniz Mavi Cupcake ürünlerini taze ve lezzetli hali ile sunabilirsiniz.

 

Mavi Cupcake modellerini online olarak sipariş verebilirsiniz. Yine Whatsapp üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde sadece cupcake modelleri bulunmuyor. Butik pasta modellerimiz, hazır pastalarımız da özel olarak kutladığınız davetlerde önemli seçenekler olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Diğer cupcake, ekler ve kurabiye modellerimizi de inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Butik pasta modelleri gibi pastalarımıza göz atmayı unutmamanızı tavsiye edebiliriz.

Canlı
Destek