Beyaz Kremalı Cupcake

: BE388
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1200 TL
20
1600 TL
30
2400 TL
40
3200 TL
50
4000 TL
60
4800 TL
70
5600 TL
80
6400 TL
90
7200 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sizler de özel günlerinizde sevdiklerinize özel ve şık tasarılara sahip kekler ikram etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için özenle hazırlamış olduğumuz bu ürünleri hemen sipariş vererek kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Sitemize giriş yaptıktan sonra sizlere sunulan birçok seçenek sayesinde istediğiniz tasarıma sahip ürünlerimiz ile sevdiklerinize güzel sunumlar yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Beyaz kremalı cupcake de bunlardan biri olup siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İstediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. 15 ile 90 adet seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Online sipariş adına kaliteli hizmet veren sitemiz lezzetinden ödün vermeyen bu kekleri sizlere kusursuz bir şekilde teslim etmektedir. İstediğiniz zamana göre hazırlanan keklerimiz tazeliğinden ödün vermez ve tam zamanında elinize ulaşır. Aklınıza takılan her soru için destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz. İstanbul içi Avrupa ve Anadolu yakası fark etmeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mükemmel beyaz kremalı cupcake ürünümüzün tadına bakmak için sizleri de bekliyoruz.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için sitemizden bulunan whatsapp iletişim hattından detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür.

 

Beyaz Kremalı Cupcake ürünümüz, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Kremalı Cupcake ürünümüz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek