Renkli Cupcake

: BE393
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevdiklerinize ikram etmek üzere hazırladığımız Renkli Cupcake modellerimizi yine sitemiz de bulunan butik pastalarımızla birlikte sunabilirsiniz. Özenerek sizler için hazırladığımız tüm ürünlerimiz görsel de ki gibi olup taze ve zamanında size ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.

 

Renkli Cupcake siparişini hemen vermek için kaç adet cupcake istediğinizi, sipariş tarihi, sipariş saati ve adresinizi eksiksiz bir biçimde belirterek sipariş kaydınızı oluşturmanız gerekmektedir. İstanbul’un her yerine ücretsiz teslimat seçeneğimiz ile kapınıza kadar getirmekteyiz. Kargom nerede seçeneği ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Her zaman ürünlerimizi tam zamanında sizlere eksik olarak teslim etmekteyiz. En taze ve en lezzetli şekliyle misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

 

Sitemizden online olarak siparişte verebileceğiniz bu ürün ile doğum günü, mezuniyet, evlilik törenlerinizi de süsleyecek olan keklerimizin tatları ile özel organizasyonlarınızı daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Her biri kaliteli olan bu ürünlerimiz hakkın da detaylı bilgiye ulaşmak içinde whatsaap hattımızdan sorularınızı sorabilirsiniz. Online olarak vakit kaybetmeden sorularınızı hemen yanıtlamaktayız. Sizler de bu lezzete ulaşmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Renkli cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Renkli cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek