Renkli Cakepops

: BE142
12,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
180 TL
20
240 TL
30
360 TL
40
480 TL
50
600 TL
60
720 TL
70
840 TL
80
960 TL
90
1080 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Lolipop biçiminde tasarlanan Renkli Cakepops modelimiz, lolipop çikolata veya lolipop kek olarak da anılan bir ürünümüzdür. Çocukların çok sevdiği lezzetlerden birisi olan bu modelimizi diğer ürünlerimiz için de geçerli olduğu gibi online olarak sipariş edebilirsiniz.

 

Sipariş formuna istediğiniz ürün adedini, teslimat adresini, teslimat gününü ve saatini girerek satın al talimatını onaylayabilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz gün hazırlayacağımız Renkli Cakepops ürünü, taptaze ve en leziz haliyle size teslim edilecektir. Ücretsiz kargoyla İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarındaki tüm bölgelere ulaştırdığımız ürünleri afiyetle yiyebilirsiniz.

 

Çocuklarınızın yanı sıra yetişkin misafirleriniz de renkli ve farklı görünümlerinin yanı sıra muhteşem lezzetlere sahip olan Renkli Cakepops modellerimize bayılabilirler! Ama yetişkin dostlarınızın olacağı ve özel günler için yaptığınız organizasyonlarda butik pasta modelleri başta olmak üzere sitemizdeki diğer pasta, kek, cupcake ve kurabiye gibi ürünlerden satın almayı tercih edebilirsiniz. Yine çevrimiçi olarak sipariş edeceğiniz bu ürünlerin tamamını tercihleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz ve ücretsiz kargoyla İstanbul’un her yerine teslim ediyoruz.

Canlı
Destek