• 0

Renkli Cakepops

BE142

8,00 TL (kdv dahil)

Kaç adet olsun ?
15
20
25
30

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Lolipop biçiminde tasarlanan Renkli Cakepops modelimiz, lolipop çikolata veya lolipop kek olarak da anılan bir ürünümüzdür. Çocukların çok sevdiği lezzetlerden birisi olan bu modelimizi diğer ürünlerimiz için de geçerli olduğu gibi online olarak sipariş edebilirsiniz.

 

Sipariş formuna istediğiniz ürün adedini, teslimat adresini, teslimat gününü ve saatini girerek satın al talimatını onaylayabilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz gün hazırlayacağımız Renkli Cakepops ürünü, taptaze ve en leziz haliyle size teslim edilecektir. Ücretsiz kargoyla İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarındaki tüm bölgelere ulaştırdığımız ürünleri afiyetle yiyebilirsiniz.

 

Çocuklarınızın yanı sıra yetişkin misafirleriniz de renkli ve farklı görünümlerinin yanı sıra muhteşem lezzetlere sahip olan Renkli Cakepops modellerimize bayılabilirler! Ama yetişkin dostlarınızın olacağı ve özel günler için yaptığınız organizasyonlarda butik pasta modelleri başta olmak üzere sitemizdeki diğer pasta, kek, cupcake ve kurabiye gibi ürünlerden satın almayı tercih edebilirsiniz. Yine çevrimiçi olarak sipariş edeceğiniz bu ürünlerin tamamını tercihleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz ve ücretsiz kargoyla İstanbul’un her yerine teslim ediyoruz.