Renkli Cupcake

: BE392
12,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
180 TL
20
240 TL
30
360 TL
40
480 TL
50
600 TL
60
720 TL
70
840 TL
80
960 TL
90
1080 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özel günlerimizi taçlandıran ürünlerimiz ile sizlere kaliteli ve lezzetli hizmet verme konusunda oldukça iddialıyız. Renkli Cupcake ürünümüz için de kalite ve lezzetten ödün vermemekteyiz. Özel organizasyonlarınızı daha da özel kılacak bu ürünümüze sahip olmak artık çok kolay.

 

Sitemizin kullanımı oldukça kolay olup istediğiniz ürünü yüzlerce seçeneğimiz arasından seçerek sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Renkli Cupcake ürünümüz de diğer ürünlerimizde olduğu gibi sipariş tarihi ve saatini belirlemeniz dahilin de aynı gün hazırlanmaktadır. Teslimatımızı da aynı gün içerisinde gerçekleştirilmekteyiz. Kargom nerede diyorsanız nerede olduğunu sitemiz üzerinden takip edebilme seçeneğini de sunmaktayız. Kargonuz ulaştığında sevdiklerinizin de çok beğeneceği çok taze ve lezzetli ürünlerimizi severek tüketeceksiniz.

 

Online sipariş sistemi ile whatsaap üzerinden de istediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz adette siparişlerinizi hazırlamaktayız. Sadece adet değil kilo olarak da sipariş verebilme imkanı vardır. Whatsaap hattımızdan istediğiniz ve akınıza takılan tüm sorularınızı online olarak kolayca sorabilirsiniz. Ürünlerinizi en geç 1 gün önceden sipariş vermenizi öneririz. Sizleri de sipariş vermek için beklemekteyiz.

 

Renkli cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Renkli cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek