Limon Konseptli Cupcake

: BE391
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1200 TL
20
1600 TL
30
2400 TL
40
3200 TL
50
4000 TL
60
4800 TL
70
5600 TL
80
6400 TL
90
7200 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yüzlerce çeşit olan sitemiz de doğum günü, düğün gibi tüm özel günleriniz de müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Seçmiş olduğunuz her ürünü özenle hazırlıyor İstanbul’un her yerine en taze haliyle kapınıza kadar ücretsiz teslimat seçeneğimiz ile teslim ediyoruz.

 

Sipariş vermek de çok kolay. Sitemiz içerisin de isterseniz üye olarak daha kolay sipariş verebilirsiniz. Tek kişilik hazırlanan keklerimizi dilerseniz adet olarak isterseniz kilo ile almanız mümkündür. En az alım minimum 15 adettir. Limon Konseptli Cupcakeler tarafınıza istediğiniz zaman aralığında teslim edilmektedir. Görselde ki ile birebir gelen ürünlerimiz teslimat sürecin de titizlikle taşınarak kapınıza kadar sorunsuz olarak getirilmektedir.

 

Aklınıza takılan bütün soruları da kolay bir şekilde gidermek adına whatsaap hattımız bulunmaktadır. Buradan en kısa sürede cevap almanız adına tüm sorularınızı oradan yazabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına siparişlerinizi en geç 1 gün öce sipariş vermeniz gerekmektedir. Ayrıca bu mükemmel keklerimizle birlikte sitemiz de bulunan butik pastalarımızdan da sipariş verebilirsiniz.

 

Limon Konseptli Cupcake ürünümüz, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Limon Konseptli Cupcake ürünümüz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek