Macoronlu Cupcake

: BE404
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Macoronlar son yıllarda çok fazla beğenilen görümleri ile dikkat çeken lezzetlerdir. Davet ve organizasyonlar için kişi sayısına göre sipariş edebilirsiniz. Küçük keklerin üzerinde sevilen lezzet olan macoronun yer alması hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Farklı lezzet ile misafirlerine güzel sunum yapmak isteyenler Macoronlu Cupcake siparişi verebilirler.

 

Cupcakeler güzel görünümleri yanında kendi başlarına güzel lezzetlerdir. Davetler için de sipariş edilebilecek ürünlerin başında gelmektedir. Bu ürün için ürün sayfasında yer alan sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Forma siparişin kaç kişilik olacağı, siparişin teslim edileceği adresi, teslim gün ve saatini bildirmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte ürünleriniz ücretsiz kargo ile tam da vaktinde sorunsuz olarak teslim edilecektir.

 

Sitemizde sadece cupcake değil birbirinden farklı görünümlü ve lezzetleri ile muhteşem pasta modellerimiz bulunmaktadır. Sitemizde yer alan ürünlerimiz inceleyerek konseptiniz için uygun pasta modeli ve ikramlık cupcake seçeneklerimiz değerlendirebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

 

Unutmayın cupcakeler davetlerin olmazsa olmaz ikramlıkları arasında yerini almıştır. Siz de beklemeyin hemen siparişinizi verin ve misafirlerinize bu güzel lezzetleri ikram edin.

 

Macoronlu cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Macoronlu cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek