• 0

Renkli Cakepops

BE131

8,00 TL (kdv dahil)

Kaç adet olsun ?
15
20
25
30

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

 Kutlamaların, doğum günü partilerinin yani kısacası tüm özel günlerin vazgeçilmez ikramlarından bir tanesi olan Renkli Cakepops ürünlerimiz özellikle çocuklar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Her türlü parti ve özel gün kutlamaları için son derece uyumlu olan Renkli Cakepops ürünlerimiz sizlerin isteklerine bağlı olarak 15, 20, 25 ya da 30 adet olarak üretilebilmektedir.

 

Hem muhteşem görüntüsü ile hem de nefis tadı ile küçükten büyüğe herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran Renkli Cakepops ürünlerimizden sizler de sipariş vermek için hiç zaman kaybetmeden sitemizde yer alan sipariş bilgi formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurabilirsiniz. Yine sipariş bilgi formunda yer alan teslim adresi, teslim tarihi ve teslim saati siparişlerinizin tam zamanında elinize ulaşması açısından son derece büyük bir önem taşımaktadır.

 

Renkli Cakepops ürünlerimiz İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu Yakası olması fark etmeksizin tüm ilçelerine kargo ile gönderilebilmektedir. Siparişiniz ya da kargo hakkında bizimle iletişime geçmek isterseniz alt kısımda yer alan numaralarımızdan kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.