Çikolatalı Cupcake

: BE151
12,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
180 TL
20
240 TL
30
360 TL
40
480 TL
50
600 TL
60
720 TL
70
840 TL
80
960 TL
90
1080 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Dünyada cupcake sevmeyen insan bulunmadığını iddia edebiliriz! Oldukça cesur bu iddiamızı kanıtlamak için ise ürettiğimiz Çikolatalı Cupcake’lerden yardım alabiliriz. Muhteşem lezzetleri ve görünüşleri ile vazgeçemediğiniz ürünlerimiz arasına girecek olan bu kekler, düzenlediğiniz her türlü organizasyonun başarılı olmasını garantileyen lezzetlerdir.

 

Çikolatalı Cupcake isimli ürünümüzü sipariş formunu doldurarak satın alabilirsiniz. Bu forma istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, teslimat tarihini ve saatinizi girmeniz gerekecektir. Online olarak verdiğiniz sipariş bilgilerine göre teslimatın yapılacağı gün hazırlanan kekler, ücretsiz kargo ile istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir. En taze ve lezzetli halleriyle size teslim edilen cupcakeleri konuklarınıza ikram ederek onların muhteşem lezzetlerden yararlanmalarını sağlamış olacaksınız.

 

Cupcake seçeneklerimiz arasında bulunan yıldızlı kremalı cupcake, renkli kremalı cupcake, rengarenk cupcake ve ekler pasta gibi ürünlerimizi de incelemenizi öneririz. Tek kişilik bu lezzetlerin yanı sıra doğum günleri gibi daha özel günler için itinayla hazırladığımız butik pasta modelleri ve diğer pasta modellerimiz de dikkatinizi çekebilir!

Canlı
Destek