• 0

Kremalı cupcake

BE124

8,00 TL (kdv dahil)

Kaç adet olsun ?
15
20
25
30

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Tek kişilik Kremalı Cupcake ürünümüz, online olarak sipariş edebileceğiniz ve ücretsiz kargo ile adresinize kadar teslim edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Muhteşem lezzetleri ve görünüşleri ile davetlerde vazgeçilmez ürünler arasında yer alan bu tek kişilik kekleri her türlü organizasyon için sipariş edebilirsiniz. Sitemizde yer alan yüzlerce pasta modellerimizi doğum günlerinde ve buna benzer özel günlerde de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

 

Ürün sayfasında ki sipariş formunda istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, gününü ve saatini belirtirseniz, siparişin teslim edileceği gün hazırlayacağımız Kremalı Cupcake modelleri ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Sipariş vereceğiniz cupcake ile misafirlerinizden ve ailenizden övgüler almanızı sağlayacak olan bu seçenek ile düzenlediğiniz davetlerde yükünüzün hafiflemesini de sağlamış olacaksınız.

 

Cupcake seçeneklerimiz arasında yer alan Kremalı Cupcake ürünümüz teslimat gününde hazırladığımız için taze olmaktadır. Tek kişilik olarak olan bu lezzetlerin yanında doğum günleri gibi özel günler için özenle hazırladığımız butik pasta modellerimizi ve diğer pasta modellerimizi de inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.