Çikolatalı Cupcake

: BE394
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte özel günleriniz için lezzetli ikramlıklar arıyorsanız Çikolatalı Cupcake tam size göre! Özel organizasyonlarınız için sitemizde bulunan butik pastalarımızın yanına en çok yakışan Çikolatalı Cupcake seçeneği ile misafirlerinize mükemmel bir gün yaşatabilirsiniz. Tadını damağınız da bırakan bu lezzetlere ulaşmak ise artık çok kolay. Sitemize giriş yaparak sipariş etmek istediğiniz ürünü seçip, formu doldurmanız yeterli olacaktır. Form da bulunan sipariş tarihi, saati ve adresini doğru olduğundan emin olarak doldurup, kendi belirlediğiniz zaman diliminde eliniz de olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

Siparişleriniz sizi mağdur etmemek adına en kısa süre de elinize ulaşmaktadır. Ayrıca İstanbul’ un tüm ilçelerine ve mahallelerine hiçbir ücret talep etmeden teslimat yapmaktayız. Teslimat takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

 

Ayrıca ürünlerimizle ilgili tüm sorularınıza cevap almak içinde sitemizin içerisinde bulunan online hizmet veren whatsaap hattından da kolayca ulaşabilirsiniz. Teslimat, sipariş detayı, sipariş oluşturma gibi konuları da aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Sizleri de bu muhteşem Çikolatalı Cupcake lezzetini tatmak için sitemize bekliyoruz.

 

Çikolatalı cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Çikolatalı cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek