Renkli Cupcake

: BE409
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1200 TL
20
1600 TL
30
2400 TL
40
3200 TL
50
4000 TL
60
4800 TL
70
5600 TL
80
6400 TL
90
7200 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Misafirlerinize ikramlık olarak alabileceğiniz Renkli Cupcake modelimizi sipariş ederek onlara lezzetli keklerden güzel bir ziyafet verebilirsiniz. Birbirinden güzel görünümleri ile sitemizde farklı cupcake modellerimiz yer almaktadır.

 

Bu nefis lezzetlere sipariş etmek için pastamburada sitesinde yer alan cupcake ve kekler menüsünden istediğiniz ürüne tıkladığınızda açılan forma bilgileri girmeniz yeterli oluyor. Cupcake siparişlerini adet olarak sipariş edebilirsiniz. Kişi sayısına göre hazırlanan Renkli Cupcake siparişi için forma kaç kişilik olacağını, teslim edilecek adresi, teslim tarih ve saatini belirtmelisiniz.

 

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi Cupcake modellerimizde İstanbul’un her semtine ücretsiz kargo ile formda belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 

Özel günlerde pastanın yanında misafirlere ikram etmek için Renkli Cupcake güzel bir seçenek. Çocuklar tarafından çok fazla beğenilen bu ürünler büyüklerin de ilgisini çok fazla çekmektedir. Renkli görünümleri ve lezzetleri ile tadı damağınızda kalacak bu lezzetler için yapmanız gereken online sipariş kolaylığını değerlendirmektir.

 

Sitemizde yer alan cupcake ve diğer butik ürünlerimiz için satın al seçeneği ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Renkli cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Renkli cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

Canlı
Destek