Yıldızlı Kremalı Cupcake

: BE152
35,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
525 TL
20
700 TL
30
1050 TL
40
1400 TL
50
1750 TL
60
2100 TL
70
2450 TL
80
2800 TL
90
3150 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcake olarak bilinen kekler, hemen herkesin çok sevdiği ve tüketmeye bayıldığı ürünler arasında yer alır. Sitemizde bulunan butik pasta modellerinin yanı sıra ekler, cupcake gibi lezzetli ve taze ürünlerimizi de online olarak sipariş edebilirsiniz. Yıldızlı Kremalı Cupcake adlı ürünümüzü de sipariş formunu online olarak doldurarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sipariş formunda istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, tarihini ve saatini belirtmelisiniz. Yıldızlı Kremalı Cupcake siparişi verdiğinizde, satın al talimatını onayladığınızda, siparişin teslim edileceği gün hazırlayacağımız kekleri adresine teslim edeceğiz. Ücretsiz kargo ile yapılan teslimatlar, İstanbul’un her bölgesine ulaşmamızı sağlamaktadır.

 

Yıldızlı Kremalı Cupcake seçeneğinin yanı sıra Cupcakeler ve Kurabiyeler kategorisinde yer alan diğer ürünlerimizi de incelemenizi öneririz. Bu seçeneklerin tamamı yaptığınız organizasyonlardaki en önemli görevlerden birisi olan yiyecek içecek ayarlama, tatlılarla ilgilenme görevinin önemli ölçüde kolaylaşmasını sağlayacaktır. Tabi doğum günleri için de bu seçenekleri değerlendirebilir, bunun yanı sıra farklı konseptlerde hazırlanan butik pasta modelleri arasında bulunan ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Canlı
Destek