Yıldızlı Kremalı Cupcake

: BE152
20,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
300 TL
20
400 TL
30
600 TL
40
800 TL
50
1000 TL
60
1200 TL
70
1400 TL
80
1600 TL
90
1800 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcake olarak bilinen kekler, hemen herkesin çok sevdiği ve tüketmeye bayıldığı ürünler arasında yer alır. Sitemizde bulunan butik pasta modellerinin yanı sıra ekler, cupcake gibi lezzetli ve taze ürünlerimizi de online olarak sipariş edebilirsiniz. Yıldızlı Kremalı Cupcake adlı ürünümüzü de sipariş formunu online olarak doldurarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sipariş formunda istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, tarihini ve saatini belirtmelisiniz. Yıldızlı Kremalı Cupcake siparişi verdiğinizde, satın al talimatını onayladığınızda, siparişin teslim edileceği gün hazırlayacağımız kekleri adresine teslim edeceğiz. Ücretsiz kargo ile yapılan teslimatlar, İstanbul’un her bölgesine ulaşmamızı sağlamaktadır.

 

Yıldızlı Kremalı Cupcake seçeneğinin yanı sıra Cupcakeler ve Kurabiyeler kategorisinde yer alan diğer ürünlerimizi de incelemenizi öneririz. Bu seçeneklerin tamamı yaptığınız organizasyonlardaki en önemli görevlerden birisi olan yiyecek içecek ayarlama, tatlılarla ilgilenme görevinin önemli ölçüde kolaylaşmasını sağlayacaktır. Tabi doğum günleri için de bu seçenekleri değerlendirebilir, bunun yanı sıra farklı konseptlerde hazırlanan butik pasta modelleri arasında bulunan ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Canlı
Destek