• 0

Pembe Cupcake

BE122

8,00 TL (kdv dahil)

Kaç adet olsun ?
15
20
25
30

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Pembe Cupcake olarak bildiğiniz kekler hemen hemen herkesin beğenerek tükettiği ürünler arasında bulunuyor. Sitemizde butik pasta modelleri ve hazır pastalar yanında kurabiye ve ekler de yer almaktadır.

 

Rengarenk hazırlanan cupcakeler hem taze hem de lezzetli ürünler olarak çok fazla tercih edilmektedir. Sitemizden online olarak bu ürünleri sipariş edebilirsiniz. Pembe Cupcake ürünümüzü sipariş formunu online olarak doldurarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pembe Cupcake sipariş formunda istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, teslimat gününü ve saatini belirterek siparişinizi verebilirsiniz. Ardından satın al dediğinizde, siparişiniz teslim edileceği günde hazırlanarak formda belirttiğiniz adrese gün ve saatinde taze olarak teslim edilmektedir. Üstelik teslimatlar ücretsiz kargo ile İstanbul’un her bölgesine ulaştırmaktayız.

 

Pembe Cupcake seçeneği organizasyonlarda iyi bir seçenek olması yanında Cupcake ve Kurabiyeler kategorisinde yer alan ürünlerimizi de inceleyerek değerlendirebilirsiniz. Pembe Cupcake yanında renkli kremalı cupcake, yıldız kremalı cupcake, renkli cupcake, mavi cupcake, rengarenk cupcake ve kremalı cupcake seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Diğer butik pasta modellerimizi de inceleyebilirsiniz.