Pembe Cupcake

: BE122
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pembe Cupcake olarak bildiğiniz kekler hemen hemen herkesin beğenerek tükettiği ürünler arasında bulunuyor. Sitemizde butik pasta modelleri ve hazır pastalar yanında kurabiye ve ekler de yer almaktadır.

 

Rengarenk hazırlanan cupcakeler hem taze hem de lezzetli ürünler olarak çok fazla tercih edilmektedir. Sitemizden online olarak bu ürünleri sipariş edebilirsiniz. Pembe Cupcake ürünümüzü sipariş formunu online olarak doldurarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pembe Cupcake sipariş formunda istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, teslimat gününü ve saatini belirterek siparişinizi verebilirsiniz. Ardından satın al dediğinizde, siparişiniz teslim edileceği günde hazırlanarak formda belirttiğiniz adrese gün ve saatinde taze olarak teslim edilmektedir. Üstelik teslimatlar ücretsiz kargo ile İstanbul’un her bölgesine ulaştırmaktayız.

 

Pembe Cupcake seçeneği organizasyonlarda iyi bir seçenek olması yanında Cupcake ve Kurabiyeler kategorisinde yer alan ürünlerimizi de inceleyerek değerlendirebilirsiniz. Pembe Cupcake yanında renkli kremalı cupcake, yıldız kremalı cupcake, renkli cupcake, mavi cupcake, rengarenk cupcake ve kremalı cupcake seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Diğer butik pasta modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Canlı
Destek