Renkli Cupcake

: BE402
125,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1875 TL
20
2500 TL
30
3750 TL
40
5000 TL
50
6250 TL
60
7500 TL
70
8750 TL
80
10000 TL
90
11250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Renkli Cupcake siparişi için vakit kaybetmeyin. Bu güzel görünümlü ürünlerimizin lezzetleri de muhteşemdir. Hemen hemen herkesin sevdiği bu lezzetler tek kişilik olarak hazırlanmaktadır. Doğum günü gibi tüm organizasyonlarda tek kişilik olması misafirlere ikramlık olarak sunulmasında kolaylıklar sağlamaktadır. Bu nedenle davetlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Sitemizde birbirinden güzel görünümlü ve lezzetleri ile tadı damağınızda kalacak pasta modellerimizde yer almaktadır. Pasta modellerimizi ya da cupcakeleri sitemizden inceleyebilir ve istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

 

Cupcake siparişini davete katılacak kişi sayısına göre verebilirsiniz. 15 kişilikten 90 kişiliğe kadar ürünlerimizi hazırlamaktayız. Ürünler sipariş gününde hazırlanmakta olup en taze hali ile ücretsiz kargo ile tam zamanında sizlere teslim edilmektedir.

 

Tüm ürünlerimizi sipariş etmek için online olarak sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Renkli Cupcake için forma kaç adet cupcake istediğinizi, teslim adresini, teslim gün ve saatini bildirmeniz durumunda ürünlerinizi sorunsuz teslim ediyoruz.

 

Davet ve organizasyonlar için yapılacak hazırlıkların başında pasta ve sunulan ikramlıklar gelir. Bu sorununuzu sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek kısa sürede çözebilirsiniz.

 

Renkli cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Renkli cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek