Çikolatalı Cupcake

: BE406
125,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1875 TL
20
2500 TL
30
3750 TL
40
5000 TL
50
6250 TL
60
7500 TL
70
8750 TL
80
10000 TL
90
11250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tek kişilik olarak hazırlanan cupcake ürünlerini sipariş vererek konuklarınıza bu muhteşem lezzetleri tattırabilirsiniz. Hem lezzetleri hem de görünümleri ile her yaş kesimi tarafından beğenilen ürünlerimizi her türlü davet ve organizasyon için sipariş edebilirsiniz.

 

Sitemizde birbirinden güzel ve lezzetli pasta modellerimiz yer almaktadır. Verilen pasta siparişinin yanında ikramlık olarak Çikolatalı Cupcake siparişini de verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ürün sayfasında yer alan sipariş formuna kaç adet cupcake istediğinizi. Teslimat adresini, teslim edilecek tarih ve saatini belirtmelisiniz. Bu ürünü en az 1 gün öncesinde sipariş vermeniz durumunda siparişin teslim edileceği gün sabahında sizler için hazırlamaktayız. İstenilen saatte istediğiniz adrese ücretsiz kargo seçeneği ile sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

 

Sitemizde yüzlerce pasta modelimiz ve ikramlıklarımız tüm görselleri ile sergilenmektedir. Doğum günü gibi özel günleriniz için online sipariş kolaylığını değerlendirebilirsiniz. Birbirinden lezzetli ürünler hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimizi en taze hali ile sizlere teslim etmekteyiz. Sizde online siparişinizi hemen tamamlayın.

 

Çikolatalı cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Çikolatalı cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek