Çikolatalı Cupcake

: BE399
125,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1875 TL
20
2500 TL
30
3750 TL
40
5000 TL
50
6250 TL
60
7500 TL
70
8750 TL
80
10000 TL
90
11250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bu ürüne sahip olmak sterseniz en az 1 gün öncesinden sipariş etmeniz durumunda ücretsiz kargo ile tam gününde siparişiniz teslim edilecektir. Çikolata ile birleşen keklerin tatları da muhteşem olmaktadır.

 

Çikolatalı Cupcake ürünümüz çok fazla talep görmektedir. 15 kişilikten 90 kişiliğe kadar sipariş verebileceğiniz ürünümüzü adet olarak sipariş edebilirsiniz. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak için sorularınızı whatsapp kanalından bize iletebilirsiniz.

 

Ürünü sipariş edebilmek için online olarak form doldurmanız gerekmektedir. Kısa sürede dolduracağınız forma kaç adet cupcake sipariş etmek istediğinizi, teslim adresini, hangi tarih ve saatte ürünün teslim edilmesi gerektiğini bildirmeniz durumunda gününde ürünler sorunsuz olarak adresinize teslim edilecektir.

 

Özel günleriniz için sitemizde yer alan yüzlerce pasta modelini inceleyerek konseptinize uygun pasta modelini sipariş edebilirsiniz. Aynı şekilde ikramlık olarak cupcake seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Tek kişilik olarak hazırlanan cupcake siparişinizi de verebilir ve muhteşem lezzetleri misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

 

Kişilerin kendilerini özel günlerinde daha özel hissetmeleri için hem pasta hem de ikramlıklar önemlidir.

 

Çikolatalı cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Çikolatalı cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek