Çilekli Cupcake

: BE403
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çilekli pasta kadar Çilekli Çupcake ürünümüzde çok fazla beğenilen ve sipariş edilen ürünlerimizin başında gelmektedir. Görüntüsü ile dikkat çeken ürünün lezzeti de muhteşemdir. Herkes tarafından beğenilen ürünlerin siparişini online olarak verebilirsiniz.

 

Tüm butik pasta modellerimizde olduğu gibi tüm cupcakeler de sipariş günü sabahında hazırlanmakta ve İstanbul’da hem Avrupa hem Anadolu yakasına ücretsiz kargo garantisi ile adrese kadar teslim edilmektedir. Ürünler sipariş gününde hazırlandığı için taze olduğu kadar lezzetlidir.

 

Siparişinizi en az 1 gün öncesinde vermelisiniz. Sipariş formuna adres bilgilerini, teslim gün ve saatini, ürünü kaç kişi için hazırlanmasını istediğiniz bildirmeniz durumunda tam vaktinde adresinize teslim edilecektir.

 

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için tüm sorularınızı bize whatsapp iletişim kanalından iletebilirsiniz. Çilekli Cupcake misafirleriniz tarafından çok fazla beğenilecektir. Sizlere bunun garantisini verebiliriz.

 

Farklı görünüş ve farklı lezzetlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey online sipariş vermek olmalıdır. Online sipariş kolaylığı sizin kutlamalarınız için zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ve ürünleriniz sorunsuz olarak adresinize teslim edilecektir.

 

Çilekli cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Çilekli cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek