Çikolatalı Cupcake

: BE407
125,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1875 TL
20
2500 TL
30
3750 TL
40
5000 TL
50
6250 TL
60
7500 TL
70
8750 TL
80
10000 TL
90
11250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çikolatayı sevmeyen kişi yok gibidir. Bu nedenle Çikolatalı Cupcake misafirlere ikramlık olarak güzel bir seçenek olabilir. Ürünler küçük keklerdir. Birbirinden lezzetli bu ürünlere sahip olmak için online sipariş edebilirsiniz.

 

Günümüzde online sipariş kolaylığı insanlara yapılacak kutlamalarda yapılacak hazırlıklar için daha fazla zaman kalmasını sağlıyor. Sitemizde yer alan ürünlerimiz görselleri ile sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz ürün için sipariş formunu doldurmanız yeterli oluyor. Forma Çikolatalı Cupcake siparişinin kaç kişilik olacağını, teslim tarih ve saatini, teslim edilmesini istediğiniz adresi belirtmelisiniz. Bilgilerin girilmesinin ardından uygun fiyatlar ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Çikolatalı Cupcake ya da diğer tüm ürünlerimiz teslimat günü sabahında hazırlanmaktadır. Böylece en taze ve lezzetli hali ile sizlere teslim edilmektedir. Siz de gönül rahatlığı ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

 

Tüm pasta modellerimiz ya da cupcakeler İstanbul’un her ilçe ve mahallesine ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da sipariş etmek için bize whatsapp kanalından ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

 

Çikolatalı cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Çikolatalı cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek