Çikolata Parçalı Cupcake

: BE395
125,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1875 TL
20
2500 TL
30
3750 TL
40
5000 TL
50
6250 TL
60
7500 TL
70
8750 TL
80
10000 TL
90
11250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sitemizden kolayca sipariş verebileceğiniz Çikolata Parçalı Cupcake ürünümüze ulaştıktan sonra formu doldurmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz sayıda sipariş verebileceğiniz ürünümüzü kilo olarak da alabilirsiniz. Teslimat tarihi ve teslimat saatini seçtikten sonra adresinizi de eksiksiz yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Sizler de özel günlerinizi tadıyla ve tazeliğiyle taçlandıracak bu ürün için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Ürünlerimizi en geç 1 gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. En az alım 15 adettir seçenekleri seçerek sayı belirleyebilirsiniz. Taze sunumlar yapabilmeniz adına aynı gün siparişinizi hazırlayıp özenle kargoya vermekteyiz. Sizleri asla mağdur etmemek adına verdiğiniz saatte kapınızda olmaktadır. Ayrıca kargonuzu takip etmek adına sitemizde kargo takip seçeneği de bulunmaktadır. Sizlere sadece misafirlerinize bu lezzetli ikramlıkları sunmak kalır.

 

Online sipariş vermek adına site içerisin de bulunan whatsaap hattından da faydalanabilirsiniz. Kolay ulaşımı ile istediğiniz ürüne whatsaap sipariş ile hemen ulaşabilirsiniz. Sitemiz de bulunan butik pastalarımızdan da sipariş vererek Çikolata Parçalı Cupcake ürünümüz ile birlikte özel gününüze güzellik katabilirsiniz.

 

Çikolata Parçalı cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Çikolata Parçalı cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek