Renkli Cakepops

: BE149
50,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
750 TL
20
1000 TL
30
1500 TL
40
2000 TL
50
2500 TL
60
3000 TL
70
3500 TL
80
4000 TL
90
4500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.
Cakepops ve Pasta Çeşitlerimiz ile Sizlere hizmet vermek bizleri mutlu ediyor.

Lolipop biçiminde tasarlanan cakepops, lolipop şeklinde hazırlanan kek ve çikolata olarak tarif edilebilir. Lolipop çikolata olarak da adlandırılan bu ürün özellikle çocuklarınızın çok sevdikleri lezzetlerden birisi olacaktır. Renkli Cakepops ürünümüz, imalatı oldukça zahmetli ve özen isteyen lolipop çikolata ve keklerin farklı lezzetler kullanılması ve farklı görünüşlerde sunulması şekliyle ortaya çıkan bir üründür.

 

Renkli Cakepops ürün sayfasında bulunan sipariş formunu doldurarak bu lezzeti evinize davet edebilirsiniz. İstediğiniz ürün adedini, teslimat adresini, teslimat tarihini ve saatini online olarak belirtmenizi sağlayan sipariş formu, talep ettiğiniz cakepop’ların istediğiniz biçimde ve istediğiniz zamanda size teslim edilmesini sağlayacaktır.

 

Bu ürünümüzü ve sitemizde yer alan butik pasta modelleri gibi tüm ürünlerimizi siparişin teslim edileceği gün tasarlamakta ve hazırlamaktayız. Dolayısıyla en taze ve lezzetli halleriyle (aynı zamanda ücretsiz kargoyla) size ulaştırılan ürünlerimizi büyük bir keyifle tüketebilirsiniz. Özellikle kişiye özel tasarladığımız butik pasta modelleri gibi ürünlerimiz, özel günlerinizin ve farklı organizasyonların başarılı olmasını sağlayan ürünler olarak dikkat çekmektedirler.

Canlı
Destek