Renkli Cupcake

: BE405
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1200 TL
20
1600 TL
30
2400 TL
40
3200 TL
50
4000 TL
60
4800 TL
70
5600 TL
80
6400 TL
90
7200 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kişilere özel olarak hazırlanan bu güzel kekleri kişi sayısına göre satın alabilirsiniz. 15 kişilik ile 90 kişilik arasında hazırlanan Renkli Cupcake için sipariş formunu vakit kaybetmeden doldurun ve siparişinizi tamamlayın. Misafirlerinize bu unutulmaz lezzetleri ikram edin.

 

Son yıllarda kutlamalarda pasta yanında ikramlıklarda önemlidir. Renkli Cupcake ikramlık olarak doğru bir seçenek. Hem görünümleri hem de lezzetleri ile çok fazla beğenilen bu ürünlerin tek kişilik olarak hazırlanması da davetlerde kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Sitemizde cupcake ve kekler menüsünden Renkli Cupcake ya da diğer cupcake çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Ardından sipariş formuna istediğiniz cupcake adedini, teslimat adresini, tarih ve saatini belirtmeniz durumunda siparişiniz tam da gününde ve saatinde ücretsiz kargo ile İstanbul’un her bölgesine sorunsuz olarak teslim edilecektir.

 

Renkli görünümleri ile farklı lezzetler için online sipariş seçeneğini değerlendirmek siparişinizin kısa sürede tamamlanmasını sağlayacak ve size verilen davet için zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Sitemizde sadece cupcakeler bulunmamaktadır. Görünüşleri ve lezzetleri ile dikkat çeken birçok butik pasta modellerimiz bulunmaktadır. İncelemenizi öneririz.

 

Renkli cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Renkli cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek