Renkli Cupcake

: BE121
12,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
180 TL
20
240 TL
30
360 TL
40
480 TL
50
600 TL
60
720 TL
70
840 TL
80
960 TL
90
1080 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevdiklerinize ve dostlarınıza ikram etmek için hazırladığımız Renkli Cupcake modellerimizi değerlendirebilirsiniz. Cupcake kişilere sunulmak üzere hazırlanan ufak keklerdir. Hemen hemen her türlü organizasyonda konuklara ikram edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Sitemizde bulunan pasta modellerinde çok farklı bir lezzet olan Renkli cupcake modelimizi adet ile satın almanız mümkün.

 

Renkli Cupcake siparişini vermeniz için sipariş formuna kaç adet cupcake istediğinizi, teslimat gününü ve saatini ve adresini belirtmelisiniz. Sipariş verdiğiniz ürünlerimizi teslimat gününde hazırlamaktayız. Cupcake modelleri ve sitede ter alan tüm pasta modellerimiz ücretsiz kargo ile adresinize gününde ve saatinde teslim etmekteyiz. En taze ve lezzetli halleri ve renkli görünümleri ile konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz.

 

Renkli cupcake modelleri farklı renk ve tatlar ile hazırlanmakta olup, online olarak sipariş edebilmeniz sayesinde de size kolaylıklar sağlayacaktır. Hem de maddi olarak tasarruf etmiş olacaksınız. Doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, mezuniyetlerde butik pasta modellerinin yanında güzel bir tat olarak misafirlerinize ikram edebileceksiniz. Sitemizde yer alan tüm modellerimizi de incelemeyi unutmayın!

Canlı
Destek