Pembe Kremalı Cupcake

: BE397
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun ?
15
1200 TL
20
1600 TL
30
2400 TL
40
3200 TL
50
4000 TL
60
4800 TL
70
5600 TL
80
6400 TL
90
7200 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcakeler beğenilen ve ilgi gören ürünlerdir. Hem görünüşleri hem de lezzetleri ile herkesin ilgisini çekmektedir. Son yıllarda hemen hemen tüm davetlerde vazgeçilmez ikramlıkları online olarak sipariş verebilirsiniz. Bu lezzetli ürünler için yapmanız gereken ürün sayfasında yer alan sipariş formunu birkaç dakikanızı ayırarak doldurmak.

 

Formda yer alan bilgiler eşliğinde ürünler tam zamanında sizden ücret talep etmeden adresinize teslim edilmektedir. Birbirinden lezzetli ürünler için hemen siparişinizi verebilir ve gönül rahatlığı ile davete katılan misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

 

Pembe Kremalı Cupcake siparişi için online sipariş formuna adres bilginizi, teslim tarih ve saatini belirtmelisiniz. Üstelik davetli sayısına göre sipariş edebileceğiniz ürünler tek kişilik olarak hazırlanacağından sorun yaşamadan kutlamanızı yapabilirsiniz.

 

Birbirinden güzel pasta modelleri ve cupcakeler için sitemizi inceleyebilir ve istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Ürünler hahkında bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Adet olarak hazırlanan Pembe Kremalı Cupcake siparişlerinizi 1 gün öncesinden vermeniz gerektiğini unutmayın. Teslim gününde hazırlanan ürünler en taze hali ile sizlere teslim edilir.

 

Pembe Kremalı cupcake, isteğe bağlı cupcake ve kurabiyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Pembe Kremalı​ cupcake İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek