Mangal Konsept Pasta

: BE178
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Günümüzde doğum günleri özel konseptler ile kutlanmaktadır. Doğum gününün en özel yiyeceği ise pastalardır. Mangal Konsept Pasta ve diğer butik pasta modellerimiz ile doğum gününüzü unutulmaz ve daha özel bir hale getirmeniz mümkün. Bu modelimiz özellikle mangal partilerini ve bu işle uğraşmayı seven kişilerin doğum günlerinde değerlendirebileceğimiz esprili modellerimizden birisidir.

 

Sitemizde yer alan tüm butik pastalar özel olarak tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Özel günlerde yapacağınız kutlamalar için online olarak pasta modellerimizden sipariş verebilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de daha uygun fiyat ile taze ve lezzetli butik pasta siparişi verebilirsiniz.

 

Tüm ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi akmak için iletişim numaralarından ya da Whatsapp seçeneğini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sitemizde sergilenen tüm ürünlerimiz için sipariş et formunu online olarak doldurarak Mangal Konsept Pasta siparişi verebilirsiniz. Sizin için özel olarak tasarladığımız pastanın kaç kişilik olacağını, hangi tarihte ve saatte teslim edileceğini, ürünün içeriğini bildirmeniz durumunda zamanında adresinize teslim etmekteyiz.

 

Mangal Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mangal Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek