Minnie Mouse Pasta

: BE118
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özel günlerinizde Minnie Mouse Pasta modelimizi deneyerek güzel bir kutlama yapabilirsiniz. Minnie Mouse Pasta satın al seçeneğini değerlendirerek ailenizle ve dostlarınızla lezzetli pastanızı yiyebilirsiniz.

 

Minnie Mouse Pasta modelinde ya da diğer butik pasta modellerimizde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Tüm pasta çeşitlerimizde konseptini sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirebiliyoruz. Pastanın içeriğine yani çikolatalı mı muzlu mu siz karar verebiliyorsunuz. Yine isterseniz butik pasta modellerimizden seçim yapabilir ve sipariş edeceğiniz pastanızı mevsim meyveleri ile süslememizi talep edebilirsiniz. Bu nedenle sitemizde sunduğumuz modellerin içeriklerini inceleyebilirsiniz.

 

Minnie Mouse Pasta sipariş et seçeneğini kullanarak pastanın kaç kişilik olması gerektiğini, ürünün içeriğini, hangi gün ve saatte teslim edilmesi gerektiğini ve ürün yazısını belirtmeniz durumunda istediğiniz pasta seçeneğine kolayca kavuşabilirsiniz.

 

Sipariş formunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda siparişin teslim edileceği gün tasarlanan ve tüketilmeye hazır hale gelen pastanız sipariş formunda belirttiğiniz adrese ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz. Siparişleriniz verdiğiniz tarih ve saatte, ulaşmasını istediğiniz adrese sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

 

Minnie Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Minnie Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek